MENU

21:12
Заява Міжнародної Групи Солідарності з КНДР

 

Заява від 10 лютого 109 р чучхе (2020)

 

16 лютого 31 року чучхе (1942) народився видатний антиімперіалістичний борець сучасності, Великий керівник корейського народу товариш Кім Чен Ір. Цей день є знаменним днем ​​не тільки для корейського народу, а й для всього прогресивного людства, глибоко шануючого його заслуги в розвитку справи соціалізму. 

Народившись в Пектусанському таємному таборі, товариш Кім Чен Ір з юнацьких років вивчав військову справу на прикладі безсмертного подвигу свого батька, Великого вождя товариша Кім Ір Сена, з тим, щоб також хоробро захищати свою країну і свій народ від нападок ворогів. Протягом життя він всебічно успадкував справу корейської революції, систематизував і науково обгрунтував ідеї чучхе - ключ до процвітання корейської нації. 

Історія має прямі докази немеркнучого вкладу Великого керівника товариша
Кім Чен Іра в відстоювання і зміцнення соціалізму в світовому масштабі: 

Під час краху соціалістичного табору, коли ренегати і інші буржуазні софісти безсоромно обмовляли на соціалістичний лад, він оголосив на весь світ невблаганну істину історії, яка полягає в неминучості перемоги справи соціалізму як самого справедливого суспільно-політичного ладу, в основі якого лежать сподівання народних мас. У тяжкі роки Важкого походу він забезпечив надійний захист справі соціалістичної революції своїм сонгунскім керівництвом, згуртувавши навколо себе партію, армію і весь народ. 

Особистий приклад великого товариша
Кім Чен Іра, який став мечем сонгуну заради захисту завоювань революції свого народу, та до цього дня надихає борців за незалежність по всьому світу. 
Немає нічого дивного в тому, що в День сяючої зірки народи різних країн із захопленням згадують його немеркнучий внесок в справу відстоювання соціалізму, бажаючи славному продовжувачу справи Пектусанської революції, Шановному вищому керівникові товаришеві
Кім Чен Ину, нових успіхів і перемог у справі побудови процвітаючої держави.

Category: Українська | Views: 50 | Added by: redstartvkp | Tags: Korea, Kim Jong Il, DPRK, Day of the Shining Star
Total comments: 0
avatar