MENU

17:31
Заява Міжнародної Групи Солідарності з КНДР

Заява від 10 лютого 109 р чучхе (2020)

 

В даний момент, в Китайській Народній Республіці триває гостра боротьба з коронавірусом нового типу. Аж до цього дня, від коронавірусної інфекції загинуло вже понад тисячу осіб.

Міжнародна Група Солідарності з КНДР проявляє скорботу за померлими пацієнтам і висловлює свою солідарність з партією і урядом КНР в боротьбі з коронавірусом нового типу. 

Робочий клас і медичні працівники КНР, які піднялися на боротьбу з коронавірусом незважаючи на небезпеку, є героями в очах нашої організації і всього прогресивного світового співтовариства. Міжнародна Група Солідарності з КНДР висловлює глибоку повагу їх подвигу. 

Як постійний представник Міжнародної Групи Солідарності з КНДР в КНР, я висловлюю свою вдячність Шановному вищому керівникові товаришеві Кім Чен Ину за моральну і фінансову підтримку, надану для боротьби з коронавірусом. 

Ми повністю підтримуємо ініціативні заходи Державної надзвичайної епідеміологічної системи КНДР, що зосередила всі сили на запобігання поширенню нового коронавіруса на територію Республіки. 

Слід зазначити, що антикитайські сили активно використовують тему коронавіруса у ворожій пропаганді. Вступивши в змову один з одним, вони продовжують боротьбу проти китайського народу всіма доступними засобами. Міжнародна Група Солідарності з КНДР і особисто я, як постійний представник Групи в КНР, рішуче засуджую розповсюджувачів фейковий новин і ворожих заяв!

Category: Українська | Views: 35 | Added by: redstartvkp | Tags: DPRK-China relations, DPRK, Korea, North Korea, DPRK ISG, China
Total comments: 0
avatar